TJ LOKOMOTIVA VRŠOVICE oddíl stolního tenisu
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10 - Vršovice

proč nás sponzorovat

Naší prioritou je mládež. Intenzivně se věnujeme její výchově a výsledky se dostavují: v sezoně 2014-2015 jsme na přeboru Prahy v kategorii mladších žáků získali první místo v soutěži chlapců a druhé místo v soutěži děvčat. V nové sezoně jsme získali první místa na turnaji Grand Prix v soutěži starších žáků v jednotlivcích i družstvech. Máme řadu mladých hráčů, kteří jsou velmi perspektivní a to především díky kvalitním trenérům a sparingpartnerům. Naše děti se účastní turnajů po celé republice a tyto akce mají velmi vysokou návštěvnost. Děti mohou svými dresy propagovat významné sponzory.

Náš oddíl má jednu z nejlepších heren stolního tenisu v Praze. Hala stojí blízko fotbalového stadionu Bohemians, dvě stanice tramvají od stadionu Slávie (Edenu), tj. v širším centru města. V naší hale se hraje Extraliga a III.liga. Bývalí mistři Evropy Orlowski a Panský vybojovali v sezoně 2015-16 postup do Extraligy, což je v jejich letech něco naprosto mimořádného. Popularita těchto sportovních legend se projevuje i ve vysoké návštěvnosti jejich zápasů. Nabízíme umístění reklamního panelu sponzorů na viditelném místě při všech ligových i ostatních zápasech, případně i jiný způsob reklamy dle dohody. Kromě toho můžeme pro zaměstnance sponzora, případně i pro rodinné příslušníky, uspořádat turnaj, instruktážní lekce pod vedením certifikovaných trenérů nebo jim můžeme v dopoledních a časných odpoledních hodinách poskytnout prostor pro rekreační hru (vše po vzájemné dohodě).

Hledáme sponzory, kteří mají rádi sport a současně si uvědomují i jeho význam v dnešní společnosti. Sponzory, kteří vidí nejen sportovní aspekty, ale chtějí pomáhat vyplnit volný čas mládeže užitečnými aktivitami a tím snižovat rizika alkoholismu, drog a kriminality. Garantujeme, že získané peníze budou účelně využity pro dobrou věc.
herna
herna

© 2016 Všechna práva vyhrazena.