TJ LOKOMOTIVA VRŠOVICE oddíl stolního tenisu
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10 - Vršovice
akce a výsledky
Vánoční turnaj Loko
| podrobné informaceRozpis soutěží mládeže 2019/2020
13.9.2019 | podrobné informaceGrand prix nejmladší a mladší 1.12 a 2.12.2018
| podrobné informacetermínová listina všech turnajů
| podrobné informaceGrand prix nejmladší a starší neděle 14.10.2018
neděle 14.10.2018 | podrobné informaceGrand prix nejmladší a starší neděle 16.9.2018
neděle 16.9.2018 | podrobné informaceGrand Prix mladšího žactva a dorostu
12.11.2017 | podrobné informaceGrand Prix nejmladšího a staršího žactva
15.10.2017 | podrobné informaceGrand Prix mladšího žactva a dorostu
8.10.2017 | podrobné informaceSTENMARKETING OPEN 2017, BTM ČR dorostu
9.9.2017 | podrobné informaceOlympiáda dětí a mládeže
25. - 27.6.2017 | podrobné informaceVelká cena Prahy
26.-28.5.2017 | podrobné informaceMasters starších žáků - Loko Vršovice
13.5.2017 | podrobné informaceMasters dorostu - Elizza
7.5.2017 | podrobné informaceJarní cena Braníka
23.4.2017 | podrobné informaceJarní cena Bohnic
8. - 9. 4.2017 | podrobné informaceStarší žáci 9. na Mistrovství ČR družstev
1.4.2017 | podrobné informaceMČR družstev
31.3.2017 | podrobné informaceJarní cena Modřan
26.3.2017 | podrobné informaceVelká cena Jižního města
5.3.2017 | podrobné informaceVelká cena Ďáblic
19.2.2017 | podrobné informacePřebory Prahy družstev dorostu
3.2.2017 | podrobné informaceZimní cena Braníku
29.1.2017 | podrobné informacePřebory Prahy jednotlivců
21. - 22. 1. 2017 | podrobné informacePřebory Prahy družstev st. žactva
15.1.2017 | podrobné informacePřebory Prahy družstev ml. žactva
14.1.2017 | podrobné informaceVánoční turnaj
26.12.2016 | podrobné informaceMemoriál Jana Kalibery
4.12.2016 | podrobné informacePřebory Prahy družstev
17.11.2016 | podrobné informacePodzimní cena Modřan
5. - 6.11.2016 | podrobné informacePřebory Prahy družstev
22. - 23.10.2016 | podrobné informacePodzimní cena Modřan
15. - 16.10.2016 | podrobné informacePodzimní cena Libně
17.9 - 18.9.2016 | podrobné informaceSoustředění v Kynšperku nad Ohří
12.8 - 18.8.2016 | podrobné informace
Přebory Prahy jednotlivců - (21. - 22. 1. 2017)
3 zlaté, 1 stříbrná a 5 bronzových medailí z Přeborů Prahy
Přeborníky Prahy se stali Honza Krameš v kategorii starších žáků a s Honzou Holáněm i ve čtyřhře mužů a Anežka Blažková ve čtyřhře starších žaček s Veronikou Šimůnkovou ze Slavoje.
Stříbro vybojovali Honza Krameš s Kubou Havránkem ve čtyřhře starších žáků.
Bronz získali Lucie Kadlecová s Valerií Skoumalovou z SK Vršovice ve čtyřhře nejmladších žaček, Lucie Kadlecová s Barborou Hánlovou z SK Vršovice a Nela Horká s Renátou Kadlecovou ve čtyřhře mladších žaček, Nela Horká s Jonášem Gajdou z Kotlářky v mixu mladšího žactva a Anežka Blažková s Miroslavem Knoblochem v mixu staršího žactva.
Umístěni vršovických hráčů v jednotlivcích:
Nejmladší žáci |
Rafael Josefi |
15.- 25. místo |
Nejmladší žáčky |
Lucie Kadlecová |
5.- 8. místo |
Mladší žaci |
Matěk Kokoška |
25.- 36. místo |
Nicolas Nasli |
25.- 36. místo |
Mladší žačky |
Nela Horká |
5.- 6. místo |
Renáta Kadlecová |
7.- 10. místo |
Lucie Kadlecová |
7.- 10. místo |
Starší žaci |
Jan Krameš |
1. místo |
Miroslav Knobloch |
5.- 8. místo |
Jakub Havránek |
9.- 16. místo |
Tomáš Havlík |
21.- 37. místo |
Robin Ruis |
21.- 37. místo |
Starší žačky |
Anežka Blažková |
5.- 8. místo |
Nela Horká |
9.- 13. místo |
Renáta Kadlecová |
9.- 13. místo |
Dorostenci |
Jan Krameš |
5.- 8. místo |
Miroslav Knobloch |
33. - 50. místo |
Filip Veselý |
33. - 50. místo |
Dorostenky |
Anežka Blažková |
9.- 12. místo |
Muži |
Jan Krameš |
17.- 32. místo |
Jan Krameš st. |
33 - 55. místo |
Miroslav Knobloch |
56. - 80. místo |
Filip Veselý |
56. - 80. místo |
Dorostenky |
Anežka Blažková |
17.- 26. místo |
Kompletní výsledky naleznete
zde
© 2016 Všechna práva vyhrazena.